https://www.traditionrolex.com/35
KDO JSME | www.deostech.cz

KDO JSME

Společnost DEOS Technology s.r.o. se řadí mezi výrobce a dodavatele strojů a zařízení pro ekologické zpracování odpadu a pro logistické systémy dopravy surovin. V rámci spolupráce s našimi obchodními partnery jsme schopni dodat celé technologické celky. Dokážeme zákazníkovi pomoci od samého počátku návrhu technologie přes výrobu až po její úspěšnou realizaci, montáž a následný servis.
 
Mezi naše stálé zákazníky patří řada společností např. Kovohutě Příbram Nástupnická a.s., PAPKOV s.r.o., Duslo a.s. Šala, Praktik s.r.o. Liberec, Essity Slovakia, s.r.o., TRAFIN OIL, a.s., Plzeňský Prazdroj, a.s., NAPOS, a.s., Pražské služby, a.s., Marius Pedersen a.s., AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., MONA Znojmo s.r.o., Böttcher ČR, k.s., TASY s.r.o., Crown Metals CZ s.r.o., Letiště Praha, a.s., ALBI Česká republika a.s. apod.
 
Doufáme, že se Vám naše webové stránky budou líbit a najdete v nich to, co hledáte. Jsou určeny primárně pro poskytnutí informací o sortimentu, který vyrábíme. Výhodou spolupráce se společností DEOS Technology s.r.o. je, že stroje a zařízení vyrábíme a vyvíjíme dle požadavků zákazníka. Pro bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat buď prostřednictvím e-mailové adresy info@deostech.cz, anebo  nás navštivte přímo v Jaroměři, kde máme provozovnu na adrese Dolecká 14. Najdete nás také na Facebooku.
 
Těšíme se na spolupráci.
 
Tým společnosti DEOS Technology s.r.o.

KONTAKTY

DEOS Technology s.r.o.

E-mail: info@deostech.cz
Web: www.deostech.cz

Sídlo: 
Rybalkova 543, 551 01 Jaroměř

Provozovna: 
Dolecká 14, 551 01 Jaroměř

Ing. Petr Hynek
projektový manažer, tel. 775 779 107
petr.hynek@deostech.cz

Martin Bittner
konstruktér, tel. 604 150 461
martin.bittner@deostech.cz

Luděk Hrdlička
výrobní ředitel, tel. 730 517 278
ludek.hrdlicka@deostech.cz

Vlasta Pácaltová
účetní, tel. 604 179 696


 
https://www.traditionrolex.com/35