https://www.traditionrolex.com/35
Pásové dopravníky | www.deostech.cz

Pásové dopravníky

Pásové dopravníky jsou dodávány buď jako lehké kluzné, žlabové nebo s válečkovou sekcí se dvěma nebo třemi podpěrnými válečky. Délka, šířka a sklon dopravníku jsou navrhovány podle druhu přepravovaného materiálu a požadavků zákazníka. Pás může být vyroben z PVC, PU nebo gumy. Podle charakteru materiálu a sklonu dopravníku může být pás opatřen hradítky, bočním krytím nebo vlnovcem. Dopravníky mohou mít další úpravy, například zakrytování nemagnetickou zónu pro možnost umístění separátoru kovů, koncový separační válec, měnič otáček pro regulaci rychlosti dopravníku atd.
 

Pásové - kluzné dopravníky

Dopravníky řady DPK jsou určeny k dopravě kusového nebo sypkého materiálu. Konstrukce dopravníku je samonosná. Sekce po které je veden pás je kluzná a používá se pro dopravu lehčích materiálů. Pro tento typ dopravníku se ve většině případů používají lehce skluzné PVC nebo PU pásy.

 

Pásové - válečkové dopravníky

Dopravníky řady DPV jsou určeny k dopravě kusového nebo sypkého materiálu o větší sypné hmotnosti s požadavkem na vyšší hodinovou přepravní kapacitu dopravníku. Konstrukce dopravníku je samonosná. Sekce, po které je veden pás, je válečková s jedním, dvěma nebo třemi podpůrnými válečky. Pro tento typ dopravníku se ve většině případů používají těžké a odolné gumové pásy (možnost profilového žebrování vrchní strany pásu).

 

Mám zajem o více informací

změnit obrázek

KONTAKTY

DEOS Technology s.r.o.

E-mail: info@deostech.cz
Web: www.deostech.cz

Sídlo: 
Rybalkova 543, 551 01 Jaroměř

Provozovna: 
Dolecká 14, 551 01 Jaroměř

Ing. Petr Hynek
projektový manažer, tel. 775 779 107
petr.hynek@deostech.cz

Martin Bittner
konstruktér, tel. 604 150 461
martin.bittner@deostech.cz

Luděk Hrdlička
výrobní ředitel, tel. 730 517 278
ludek.hrdlicka@deostech.cz

Vlasta Pácaltová
účetní, tel. 604 179 696


 
https://www.traditionrolex.com/35