https://www.traditionrolex.com/35
Elevátory, dopravníky | www.deostech.cz

Elevátory, dopravníky

Společnost DEOS Technology s.r.o. konstruuje, vyrábí a dodává různé dopravníky, které vycházejí z našich typových řad a rozměrů, se zohledněním případných úprav, dle požadavku zákazníka. Typ, tvar a rozměry dopravníku jsou navrhovány vždy podle charakteru přepravovaného materiálu, jeho velikosti, množství a s ohledem na umístění dopravníků v technologii.

Podle sypné váhy přepravovaného materiálu (tj. hmotnost materiálu volně nasypaného do 1m3) se určuje typ konstrukce (spodního vedení) dopravníku. Pro materiály se sypnou vahou do 300 kg/m3 se používají pásové dopravníky řady DPK (s kluzným vedením pásu). Pro dopravu materiálů se sypnou vahou do 1000 kg/m3 se používají pásové dopravníky řady DPV (s podpůrnými válečkovými stolicemi) a pro dopravu materiálů se sypnou vahou nad 1000 kg/m3, nebo velkého a těžkého kusového materiálu (např. slisované balíky odpadu) se používají řetězopásové dopravníky řady DPR (pohyb pásu zajišťují dva válečkové řetězy po stranách dopravníku, vzájemně spojené příčnými příčkami, na kterých je přidělána gumová gurta).

Pro specifické provozy a odpady nebo zařízení, mohou být použity speciální hrablové a lamelové dopravníky bez dopravního pásu řady DPH a DPL (např. doprava popele z vodní lázně kotle na tuhá paliva, doprava dřevní štěpky, doprava kovových palet-boxů apod.)

KONTAKTY

DEOS Technology s.r.o.

E-mail: info@deostech.cz
Web: www.deostech.cz

Sídlo: 
Rybalkova 543, 551 01 Jaroměř

Provozovna: 
Dolecká 14, 551 01 Jaroměř

Ing. Petr Hynek
projektový manažer, tel. 775 779 107
petr.hynek@deostech.cz

Martin Bittner
konstruktér, tel. 604 150 461
martin.bittner@deostech.cz

Luděk Hrdlička
výrobní ředitel, tel. 730 517 278
ludek.hrdlicka@deostech.cz

Vlasta Pácaltová
účetní, tel. 604 179 696


 
https://www.traditionrolex.com/35