https://www.traditionrolex.com/35
CO DĚLÁME / UMÍME | www.deostech.cz

CO DĚLÁME / UMÍME

Společnost DEOS Technology s.r.o.  vyrábí a dodává zařízení na zpracování tuhých odpadů. Zařízení je možno používat samostatně nebo je zakomponovat do větších technologických celků.

Drtiče odpadů - Odpady a materiály různých druhů lze drtit na rozdílných typech drtících zařízení, a to podle charakteru drceného materiálu a účelu drcení. Účelem drcení může být buď objemové zmenšení pro dopravu, skládkování, nadrcení na určenou velikost pro další recyklaci, případně znehodnocení a úpravu nekvalitních výrobků pro možné zpětné vrácení do výrobního procesu.

Dopravníky - Společnost DEOS Technology s.r.o. konstruuje, vyrábí a dodává různé dopravníky, které vycházejí z našich typových řad a rozměrů, se zohledněním případných úprav, dle požadavku zákazníka.

Váhy - Společnost DEOS Technology s.r.o. vyrábí dávkovací váhy na sypké, zrnité či granulované materiály.

Separátory - Požadavek na třídění materiálů podle různých hledisek se objevuje v různých fázích výrobního i recyklačního procesu. Může být požadováno třídění materiálu podle velikosti nebo podle druhu materiálu. Zákazníci často požadují odstranění kovových příměsí z odpadu určeného pro další zpracování, případně jejich detekci.

Třídiče - Pro třídění materiálů podle velikosti se využívají různé druhy třídičů bez sít i se síty. Druh a velikost stroje se volí podle charakteru tříděného materiálu, jeho množství a požadavku na jednotlivé vytříděné velikosti. Nejvíce využívané typy jsou třídiče vibrační, rotační a hvězdicová třídící síta.

Technologické a třídící linky - Firma DEOS Technology s.r.o. dodává technologie na zpracování odpadu počínaje projektem, přes výrobu a montáž až po odzkoušení, tzv. formou "na klíč". Po předání zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

 

KONTAKTY

DEOS Technology s.r.o.

E-mail: info@deostech.cz
Web: www.deostech.cz

Sídlo: 
Rybalkova 543, 551 01 Jaroměř

Provozovna: 
Dolecká 14, 551 01 Jaroměř

Ing. Petr Hynek
projektový manažer, tel. 775 779 107
petr.hynek@deostech.cz

Martin Bittner
konstruktér, tel. 604 150 461
martin.bittner@deostech.cz

Luděk Hrdlička
výrobní ředitel, tel. 730 517 278
ludek.hrdlicka@deostech.cz

Vlasta Pácaltová
účetní, tel. 604 179 696


 
https://www.traditionrolex.com/35